logo
Jesteśmy członkiem
eurogroupforanimals.org
Dołącz do nas

Tuesday, September 15, 2015 Konkurs z okazji Swiatowego Dnia Zwierząt

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

OGÓLNOPOLSKI KONKURS

WIEDZY O ZWIERZĘTACH

30 listopada 2015 r.


Zapraszamy do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Zwierzętach organizowanym przez Towarzystwo Obrony Zwierząt RP.

Konkurs dotyczy podstawowych informacji o zwierzętach żyjących wokół nas. Materiał zebrany do konkursu opiera się na wiedzy ekologicznej i przyrodniczej, którą każde dziecko zdobywa w szkole jak i życiu codziennym.

Konkurs jest skierowany do szkół podstawowych (klasy 4-6) i gimnazjalnych. Pytania będą różniły się stopniem trudności i dostosowane będą do poziomu wiedzy na danym etapie edukacyjnym.

Głównym celem przyświecającym organizację Konkursu jest popularyzacja wiedzy o zwierzętach, ponieważ wierzymy, że aby skutecznie pomagać zwierzętom, trzeba również posiadać odpowiednią wiedzę.

Organizator zapewnia nagrody dla  uczniów oraz atrakcyjne nagrody dla Szkolnego Organizatora, doceniając jego pomoc organizacyjną.

1 miejsce – TABLET wraz z dyplomem laureata; 2 miejsce  – SMARTFON wraz z dyplomem laureata; 3 miejsce – APARAT CYFROWY wraz z dyplomem laureata; 4 miejsce  – CZYTNIK EBOOK wraz z dyplomem laureata;  5-10 miejsce -  KSIĄŻKA wraz z dyplomem laureata. Dla każdego uczestnika Konkursu dyplom uczestnika.

W/w otrzymuje również Szkolny Organizator – opiekun laureata. Szkolny Organizator otrzymuje zaświadczenie o współorganizacji Konkursu. Szkolny Organizator, który zgłosi największą liczbę uczniów – minimum 150 – otrzyma TABLET.


Karta Zgłoszenia wraz z Regulaminem Konkursu dostępna jest na stronie www.aniolyzeszkoly.pl  

Zgłoszenia szkół i uczniów prosimy przesyłać najpóźniej

do dnia 30 października br.

 

Pozdrawiam i zapraszam w udziału w Konkursie!

0 Comments

This thread has been closed from taking new comments.