logo
Jesteśmy członkiem
eurogroupforanimals.org
Dołącz do nas

Monday, January 16, 2017 Polska stanie się wzorem w traktowaniu zwierząt!

Akcja

Polska stanie się wzorem w traktowaniu zwierząt! -

-czyli akcja Toma Justyniarskiego, naszego rzecznika prasowego

 

„Witam serdecznie!

Nazywam się Tom Justyniarski. Jestem pisarzem i obrońcą zwierząt.

Zapraszam do akcji „Pospolite ruszenie dzieci!”. Jest to wielka akcja edukacyjna dla dzieci.

Jej celem jest zmiana stosunku do świata zwierząt i przyrody następnych pokoleń Polaków, na pełen miłości, szacunku i troski. Chcę doprowadzić do tego, że wszystkie schroniska dla zwierząt będą puste. To wielkie wyzwanie. To fakt!

Od wielu lat „zarażam” swoją pasją i miłością do zwierząt Polaków, dzieci i dorosłych. Zrozumiałem, że to dzięki zwierzętom ludzie mogą poczuć prawdziwy sens i znaczenie człowieczeństwa i miłości.

Marzę aby wydawać i upowszechniać inne książki o przyjaźni zwierząt i ludzi, bazując na prawdziwych historiach, które poruszają serca i pokazują jak wzajemnie siebie potrzebujemy.

 

Zbieram fundusze na wydanie

6 nowych książek:

„ Kocie troski”, „Królowie życia”, „Mój przyjaciel Bocian” oraz wierszy „Zaginiony Kotek” „O piesku ze schroniska” „Opowieść wigilijna zwierząt”

Moim celem jest, aby książki były w każdym polskim domu .

Będą dostępne w szerokiej dystrybucji, w księgarniach, supermarketach, w kioskach oraz w 7.5 tys. punktach Poczty Polskiej. W tej chwili są one trudno dostępne, ponieważ są wydane są w formie e-booków . Zależy mi, aby były dostępne w formie papierowej, gdyż tylko takie współcześnie docierają do serc dzieci.

Pragnę również opisać i upowszechnić na szeroką skalę moje doświadczenia z Wigilii2016 spędzonej w boksie w schronisku.

 

Wierzę, że poprzez książki czytane przez dzieci...

i dorosłych zmieni się świadomość w traktowaniu zwierząt, uwrażliwią one nas wszystkich na to , że zwierzęta czują tak jak ludzie i ich miłości do ludzi nie ma sobie równych.

Każdy może być częścią tej akcji i że każda przekazana na ten cel złotówka zaprocentuje w lepszym traktowaniu zwierząt, mądrym podejściu do nich i w efekcie schroniska dla zwierząt świecić będą pustka.

Link do zbiórki indywidualnej, gdzie można wpłacać pieniądze :

www.zrzutka.pl/tomserce

Można również przekazać darowizny na konto Towarzystwa Obrony Zwierząt RP (z dopiskiem: Tom Serce) Towarzystwo Obrony Zwierząt w Rzeczypospolitej Polskiej mBank 51 1140 2004 0000 3702 7521 3322

Wyrażam wdzięczność dla wszystkich darczyńców, miłośników zwierząt.

Ta akcja odmieni świat i życie wielu zwierząt na lepsze.

Dlaczego ja?

Bo z wykształcenia jestem pedagogiem, bardzo kocham i rozumiem zwierzęta, jestem kochającym tatusiem oraz mam doświadczenie w edukacji dzieci, a moja książka "Psie troski" wygrała konkurs w Ministerstwie Edukacji na lekturę szkolną. Pokonała nawet "Harry'ego Potter'a".

Moje dotychczasowe działania edukacyjne i dokonania:

 

W roku szkolnym 2015/2016odwiedziłem w szkołach ponad 100.000 dzieci- świętuję już 100.000 „absolwentów” mojego nauczania.

Uratowałem ponad tysiąc zwierząt, założyłem pierwsze w Polsce i w Europie Okienko Życia dla Zwierząt, zainicjowałem akcje "Dzieci czytają psom w schroniskach".

W szkołach działają „Anioły ze Szkoły’ mali obrońcy zwierząt to akcja którą upowszechniam od lat.

"Psie troski" to prawdziwa historia z mojego życia. Bohaterem jest 10 letni Adaś. Ten Adaś to ja. Inne moje książki to tez prawdziwe historie. W "Trylogii o miłości do zwierząt" dziele się tez moimi przygodami, tylko wcielam się w dzieci, tak aby to było dla nich ciekawe., bo tylko prawdziwe historie wzruszają i docierają do serc

Ostatnio złożyłem petycje do MEN z prośba o wprowadzenie "Lekcji o miłości i szacunku do zwierząt". Niestety Ministerstwo odpisało, ze na razie nie zamierza prowadzić takich lekcji.

Zmotywowało mnie to do działania z jeszcze większą energią niż do tej pory.

 

Potrzebuje jednak Waszego wsparcia . Razem możemy tego dokonać. Gorąco w to wierzę i bardzo dziękuję.”

- Tom Serce

 

Akcję można obserwować, jak również w bardzo łatwy sposób wspomóc tutaj. Zapraszamy:

 https://zrzutka.pl/tomserce

 

0 Comments

This thread has been closed from taking new comments.